Haft komputerowyHAFT KOMPUTEROWY
(EMBROIDERY)

tekstylia mTEKSTYLIA KOSMETYCZNE Z HAFTEM
(COSMETIC TEXTILES)

Zasłony zaciemniająceZASŁONY ZACIEMNIAJĄCE
(SUNSHADE)

Tu przeniesie

Pracownia zajmuje się szyciem tekstyliów kosmetycznych: welurowe i frotte pokrowce na fotele i łóżka, pareo, opaski, rękawice i skarpety do parafiny, kołderki, poduszki, poszewki, bawełniane fartuchy kosmetyczne i wiele innych. Wykonujemy haft komputerowy na produktach (głównie odszywanych u nas, ale i też powierzonych: koszulkach, ręcznikach, czapeczkach, bluzach itp). Stawiamy na jakość dzianin używanych do odszywania tekstyliów. Stale uzupełniamy ofertę o nowe projekty i pomysły. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Zapał twórczy towarzyszą nam na każdym kroku: od projektu po doskonały efekt końcowy. Wsłuchujemy się w potrzeby Klientek i staramy się stworzyć miłe miejsce pracy dla nich, ale też gabinet, do którego paniom poddającym się zabiegom chce się ponownie wrócić.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jak i składania zapytań – znajdziemy sposób na wykonanie wymarzonego przedmiotu.

Informujemy, że publikowane na stronach Pracowni treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Całość prezentowanej strony internetowej, jej odsłony, zamieszczona treść i fotografie stanowią własność Pracowni Kordula i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Pracowni Kordula.